Hangi Köpek Maması? Özelliklerine Göre 15 Köpek Mama Markası

0
8666

Köpek maması seçmek en fazla kafa kurcalayan konuların başında gelir. İşte bu makale, köpek maması konusunda bir nebze işleri kolaylaştırmak için kaleme alındı.

Table of Contents

Mamalar pek çok açıdan değişkenlik gösterir. En iyi köpek maması hangisidir sorusu o nedenle tam olarak cevaplanamaz. Her birinin yararlılık konusu farklıdır. O nedenle öncelikle şunu vurgulayalım: Ne kadar kaliteli olursa olsun bir mama, tüm köpekler için uygun olmayabilir. Köpek maması karşılaştırılması yapmak köpeğiniz için en doğru hamle olacaktır. Köpeğinizin cinsi, ırkı, genetik yapısı, tüylerinin şekli, vücut ağırlığı, bağırsaklarının uzunluğu-kısalığı gibi faktörler, seçilecek mama konusunda önemli ipuçlarıdır. Bunun yanında aldığınız ürünün, köpeğinizin damak tadına uygun olup olmadığı da dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Mama ne kadar kaliteli ve besleyici olursa olsun, eğer dostunuz onu yemek için iştahlanmıyorsa, mamanın kalitesinden faydalanmanız olanaksızdır. Bu nedenle hem kaliteyi hem biyolojik ihtiyacı hem de damak tadını aynı noktada buluşturmanız gerekir.

Köpek mamaları hakkında bilgi vermeden önce, “Köpek maması seçerken nelere dikkat edilmeli?” sorusunun en yetkili muhataplarının veteriner hekimler olduğunun altını çizelim. İnternette gördüğünüz herhangi bir bilgiyi teyit etmek için mutlaka veterinerinize başvurun. Dostunuza mamayı seçerken de asla ve asla veterinerinizin onayını almayı ihmal etmeyin.

Şimdi mamaları tanımaya başlayabiliriz…

Bonacibo Köpek Maması

BonaCibo Puppy Lamb & Rice Kuzu Etli ve Pirinçli Yavru Köpek Maması

Hangi köpek mamasını kullanmalıyım sorusuna ilk cevabı veriyoruz. 12 aya kadar tüm ırklardan yavru köpekler için hazırlanmıştır. BonaCibo Puppy Lamb & Rice; Kuzu lezzetini tercih eden ve hassas sindirim sistemine sahip yavru köpekler ile hamilelik ve emzirme dönemindeki köpekler için idealdir.

BonaCibo Puppy Tavuklu ve Balıklı Yavru Köpek Maması

Bu bonacibo kopek maması 12 aya kadar tüm ırklardan yavru Köpekler ile hamilelik ve emzirme dönemindeki köpekler için hazırlanmıştır. BonaCibo Puppy; tüm ırklardan yavru köpekler için optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile köpeğinizin sağlıklı büyümesi için, metabolizma ve kemik gelişimini desteklemek üzere Omega-3 yağ asitleri, vitamin ve minerallerce zenginleştirilerek formüle edilmiştir.

BonaCibo Puppy HE Yüksek Enerjili Yavru Köpek Maması

Bonacibo yavru köpek maması 12 aya kadar tüm ırklardan aktif yavru köpekler ile hamilelik ve emzirme dönemindeki köpekler için hazırlanmıştır. BonaCibo Puppy High Energy; dengelenmiş protein, yağ ve karbonhidrat içeriği ile hareketli yavru köpeklerin sağlıklı gelişimini desteklemek üzere ekstra enerji verecek şekilde formüle edilmiştir.

BonaCibo Adult Dog Lamb & Rice Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

Bu bonacibo mama Tüm ırklardan yetişkin köpekler için hazırlanmıştır. Köpeklerde yaşlılıkla beraber gerileme gösteren bellek üzerinde güçlü bir sinerjik etki sağlamak için geliştirilmiş doğal bir besin takviyesi olan TM Phenomind ile zenginleştirilmiştir. Bonacibo kuzu etli ayrıca besin maddesi olan tahılı düşük miktarda içererek köpeğinizin sağlıklı olarak yaşamını sürdürmesine yardımcı olur. Bonacibo kuzu etli köpek maması köpeklerde beslenmeye bağlı alerjilere en fazla sebep olan sığır eti, süt ürünleri ve buğday içermeyen formülü ile hipoalerjeniktir. Antioksidan vitaminler ve bitki özleriyle zenginleştirilmiş BonaCibo Adult Dog Lamb & Rice, köpeğinizin sağlığını ve bağışıklığını destekler. Hassas bir sindirim sistemine sahip veya kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden köpekler için idealdir.

BonaCibo Adult Dog Tavuklu ve Balıklı Yetişkin Köpek Maması

Tüm ırklardan yetişkin köpekler için hazırlanmıştır. Optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile BonaCibo Tavuklu ve Bobacibo Balıklı Yetişkin Köpek Maması, köpeğinize ömrü boyunca düzenli enerji ve iyi bir vücut yapısı temin etmek için ve içeriğindeki antioksidan vitaminler, bitki özleri ile zenginleştirilerek maksimum sağlık ve bağışıklık sunmak için formüle edilmiştir.

BonaCibo Adult Dog HE Yüksek Enerjili Yetişkin Köpek Maması

Tüm ırklardan aktif yetişkin köpekler için hazırlanmıştır. BonaCibo Yüksek Enerjili Yetişkin Köpek Maması; içeriğindeki artırılmış seviyeli protein ve yağlar ile yüksek aktivite ve devamlı egzersizi destekler.

BonaCibo Adult Dog Form Form Yetişkin Köpek Maması

Tüm ırklardan kilolu yetişkin köpekler ve yaşlı (9+) köpekler için hazırlanmıştır. BonaCibo Form; yaşlı veya fazla kilolu yetişkin köpekler için kontrollü ve sağlıklı bir kilo durumu temin etmek üzere taze, yüksek kaliteli içerikler ile formüle edilmiştir. Antioksidan vitamin ve bitki özleri ile köpeğinizin kilo kaybı sırasında sağlığını destekler.

Kucho Köpek Maması

Kucho Adult Dog Lamb Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması

Hassas sindirim sistemine sahip köpekler için, beslenme uzmanları tarafından köpeğinizin sağlıklı beslenmesi ve günlük aktivitesi için gerekli tüm ihtiyacını karşılamak üzere hazırlanmıştır. Kucho mama hem hareketli hem de sindirim sistemi bozulmaya daha yatkın köpekler için tercih edilebilir.

Kucho Adult Dog Tavuklu Yetişkin Köpek Maması

Köpeğinizin ideal vücut ağırlığını koruyarak uzun bir yaşama ve sağlıklı bir metabolizmaya sahip olabilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir. Bu mama fit bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Kennel Köpek Maması

Kennel Adult Dog Yetişkin Köpek Maması

Kalite ile ekonomik fiyatın bir araya getirildiği Kennel, besin değeri yüksek hammaddeler ile hazırlanmıştır.

Dostlarına değer veren hayvanseverler için ekonomik fiyatlar ile kalitenin bir araya getirildiği Kennel, fazla miktarda mama tüketen sevimli dostlarımız için yüksek kalitede hammaddeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Kennel, gerekli olan tüm besinleri içermesine rağmen, daha az hareketli ve enerji gereksinimleri daha düşük olan köpekler için idealdir. Bağışıklık sistemini güçlendiren ve tiyamin gibi B vitaminlerini içerir. Glutamik asit içeriğiyle köpekler için çekici bir lezzete sahip olan bira mayası kullanılmaktadır. Eklemlerin içinde kıkırdak üretimine yardımcı doğal bir besin maddesi olan glucosamine ve chondroitin ile zenginleştirilmiştir. Optimum seviyedeki Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri oranları küçük dostunuzun kısa bir sürede nemli ve sağlıklı bir deri yapısına ve parlak tüylere sahip olmasını sağlayacaktır. Kennel formülümüzde, ödenen paranın tamamı, mamanın içeriğine harcandığından, müşterilerimizin sahipleri verdikleri paranın tam olarak karşılığını alabilmektedir.

Kennel Natural Chewy Bones Doğal Dana Derisi Kemik

Chewy Bones, köpeğinizin içgüdüsel kemirme ihtiyacını karşılarken, yapısı sayesinde köpeğinizin dişlerindeki tartar ve plak oluşumunun giderilmesine, dolayısıyla daha sağlıklı diş ve diş etlerine kavuşmasına yardımcı olur.

Enjoy Köpek Maması

Enjoy Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması:

Tamamı %100 doğal içerikli yetişkin bir köpeğin günlük aktivesini karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Köpeğinizin kan oluşumunda, tüy yapısında, deri ve kas gelişiminde önemli bir rol oynayan Protein ve Amino Asitler en iyi oranda bulunmaktadır. Doğa mucizesi Keten Tohumu Kullanılarak Omega 3-6 yağ dengesi sağlanmıştır. Eklem koruyucu olarak Glucosamin&Conditin sülfat eklenmiştir. Köpeklerin kürk yapısını güçlendirecek Çinko ve biotin mevcuttur. İçeriği Çinko ve Antioksidan Vitamin Minarel katkıları ile güçlü bağışıklık sistemi ve hastalıklara karşı maximum direnç sağlar. Dengeli kalsiyum-fosfor oranı ile sağlıklı iskelet yapısı ve gelişimi sağlanır. Yüksek metabolize olabilir enerji değeri ile daha az tüketim sağlanır, dışkı azalır.

Goody Köpek Maması

Goody Kuzu etli-Prinçli Köpek Maması

1 yaşından büyük olan köpekler için özel formülü ile hazırlanan Goody kuzu etli ve pirinçli yetişkin köpek maması, hassas sindirim sistemine sahip yetişkin köpeklerin kullanımı için uygundur. Goody kuzu etli ve pirinçli yetişkin köpek maması içeriğinde bulunan kaliteli yağ içeriği ise köpeğinize yeterli enerji seviyesini sağlar. Goody Kuzu-Pirinçli Yetişkin Köpek Maması besleyici formülü ile hassas sindirim sistemine sahip yetişkin köpeklere özel hazırlanmış kuzu etli ve pirinçli bir mamadır. Dengeli kalsiyum ve fosfor içeriği, sağlıklı diş ve kemik oluşumunu destekler. Sindirim oranı yüksek protein içeriği ile sağlıklı vücut gelişimine ve güçlü kas yapısına katkıda bulunur. Goody kuzu etli köpek maması içeriğindeki amino asit ve vitaminler güçlü bağışıklık sistemi sağlar. Kaliteli yağ içeriği ise köpeğinize yeterli enerji seviyesini verir. Bunlara ek olarak Goody Kuzu & Pirinçli Mama’nın içeriğindeki zengin vitamin karışımı, dengeli Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri sağlıklı deri, güçlü ve parlak tüy yapısına, ideal lif gelişimime katkı sağlar.

Goody etli köpek maması

Besleyici formülü ile yetişkin köpeklerin günlük temel ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan formülü ile köpeğinizi besler. Köpeklerin sevdiği et içeriği ve lezzeti ile bu mama diğer bütün mamalar gibi dört dörtlük mamadır. Goody Etli Yetişkin Köpek Maması dengeli kalsiyum ve fosfor içeriği, sağlıklı diş ve kemik oluşumunu destekler. Sindirim oranı yüksek protein içeriği ile sağlıklı vücut gelişimine ve güçlü kas yapısına katkıda bulunur. İçeriğindeki amino asit ve vitaminler güçlü bağışıklık sistemi sağlar. Kaliteli yağ içeriği ise köpeğinize yeterli enerji seviyesini verir. Bunlara ek olarak Goody Etli Mama’nın içeriğindeki zengin vitamin karışımı, dengeli Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri sağlıklı deri, güçlü ve parlak tüy yapısına, ideal lif yapısı ise köpeğinizin sindirimine katkıda bulunur.

Goody Supermix köpek maması

Gurme lezzette bir mamadır. Besleyici formülü ile yetişkin köpeklerin günlük ihtiyaçlarına özel üretilmiştir. Dengeli kalsiyum ve fosfor içeriği, sağlıklı diş ve kemik oluşumunu destekler. Sindirim oranı yüksek protein içeriği ile sağlıklı vücut gelişimine ve güçlü kas yapısına katkıda bulunur. İçeriğindeki amino asit ve vitaminler güçlü bağışıklık sistemi sağlar. Kaliteli yağ içeriği ise köpeğinize yeterli enerji seviyesini verir. Bunlara ek olarak Goody Supermix Mama’nın içeriğindeki zengin vitamin karışımı, dengeli Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri sağlıklı deri, güçlü ve parlak tüy yapısına, ideal lif yapısı ise köpeğinizin sindirimine katkıda bulunur.

Goody Yavru köpek maması

Yavru köpekleri neredeyse anneleri kadar iyi beslemek için özel olarak hazırlanmış bu mama onların bir yaşına kadar olan besin ihtiyaçlarını karşılar. Goody Yavru Köpek Maması yavru köpeklerin anne sütünden kesilmesinden 12 aylık olana kadar kullanabilmeleri için özel hazırlanmış bir mamadır. Yağ ve protein oranları yavru köpeklerin gereksinimine göre düzenlenmiştir. Bu mama ayrıca hamile ve emziren anne ve köpekler için de uygundur ve kullanımı önerilmektedir. Dengeli kalsiyum ve fosfor içeriği, sağlıklı diş ve kemik oluşumunu destekler. Sindirim oranı yüksek protein içeriği ile sağlıklı vücut gelişimine ve güçlü kas yapısına katkıda bulunur. İçeriğindeki amino asit ve vitaminler güçlü bağışıklık sistemi sağlar. Kaliteli yağ içeriği ise köpeğinize yeterli enerji seviyesini sağlar. Bunlara ek olarak Goody Yavru Mama’nın içeriğindeki zengin vitamin karışımı, dengeli Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri sağlıklı deri, güçlü ve parlak tüy yapısına, ideal lif yapısı ise köpeğinizin sindirimine katkı yapar.

Proplan Köpek Maması

Pro Plan Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması

Tüylerin bakımlı ve parlak olmasına, güçlü kasların oluşumuna ve korunmasına, bağışıklık sisteminin güçlenmesine, sıkı ve az dışkı oluşumuna yardımcı olurken köpeğinizin parlak gözlere sahip olmasını sağlar ve genel olarak sağlığını korur. Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olan E vitamini ve antioksidan, sıkı ve az dışkı oluşumu için de kolaylıkla sindirilebilir protein kaynakları içermektedir.

Pro Plan Yetişkin Köpekler için Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması 1-7 yaş arasındaki yetişkin köpeklerin koruyucu sistemlerinin gelişimini desteklemek ve ihtiyaç duydukları besinsel ihtiyaçları karşılamak amacıyla yetişkin köpekler için özel olarak formüle edilmiş, bir numaralı içeriği gerçek kuzu etinden gelen %26 oranındaki protein içeriği ile zenginleştirilmiş, optimal protein-kalori oranı ile güçlü ve sağlıklı kas yapısını destekleyen yüksek lezzetlilik ve sindirim oranına sahip süper premium köpek mamasıdır. Yüksek kaliteli yağ, protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar. Böylelikle bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde, dışkı ve gaz miktarında azalma olur. Sindirim sistemi hücrelerinin beslenmesini sağlayan glutamin, amino asidi ve diğer besleyiciler ile daha sağlıklı bir sindirim sistemi için destek sunar. Kuzu etinden gelen yüksek kalitedeki protein sayesinde antikor gelişimini artırır.

Yüksek kaliteli protein içeriği ve vitamin E, C, selenyum ve beta karoten gibi doğal antioksidanlar sayesinde daha güçlü bağışıklık sistemi oluşumunu destekler ve vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerini hızla azaltır. Kuzu etinden gelen yüksek protein oranı ve artırılmış linoleik asit, vitamin A ve çinko sayesinde daha sağlıklı ve daha iyi deri elastikiyeti sağlar. Vitamin E, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerini sağlayan esansiyel balık yağları ile daha parlak ve sağlıklı tüylerin oluşumunu sağlar. Optimum düzeydeki kalsiyum, fosfor ve D vitamini gibi içerikler sayesinde daha güçlü kemik ve daha sağlıklı diş gelişimine destek olmaktadır. Doğal glukozamin kaynakları sayesinde yetişkin köpeklerde daha güçlü ve sağlıklı eklem oluşumunu destekler. Diş ve diş etlerinde plak ve tartar birikiminin azalmasını sağlayarak genel olarak ağız sağlığına destek sağlamaktadır.

Pro Plan Adult Large Breed Kuzu Etli Pirinçli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması

Fiziksel özellikleri gelişmiş, atletik yapılı büyük ırk yetişkin köpeklerin besin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan Pro Plan Adult Athletic, içeriği özenle hazırlanan bir mama. Protein oranı, vitamin ve mineral dengesi büyük ırk köpeklerin kas ve eklem yapısına destek oluyor. Kas kütlesinin yoğunluğunu korumak için yüksek protein seviyesi ile formüle edilen Pro Plan Large Athletic ayrıca eklem yapısının sağlığının devamlılığını sağlamayı hedefler.

Royal Canin Köpek Maması

Royal Canin Selection Premium Croc Adult Köpek Maması

Yetişkin köpeğinizin gerekli besinsel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak üretilmiştir. Yüksek sindirilebilirlikte protein içerir. Bütün kuru mama tercih eden tüm tüketiciler için uygundur. Royal Canin Selection Croc köpek maması köpeğinizin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak besin, aroma ve lezzet ögelerine sahiptir. Royal Canin Selection Croc High Quality Dogfood‘un içindeki tüm maddeler özenle işlem görmüştür. Bütün yetişkin ve aktif köpeklerin ihtiyacı olan besin maddelerini içerir.

Royal Canin Maxi Dermacomfort Yetişkin Köpek Maması

Vitaminler, antioksidanlar, omega-3 ve EPA ve DHA içeren 6-yağ asitleri İçerdiği özel besin maddeleri sayesinde cildin güçlenmesine yardımcı olur ve dış etkenlere karşı korur.

Royal Canin Puppy Mini Küçük Irk Yavru Köpek Maması

Kısa ve hızlı gelişim periyodunun ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek bir besinsel alım sağlar. Yüksek yağ ve protein içeriği optimal bir enerji alımı içindir. Sindirim sistemi florasının dengelenmesini ve düzenli sindirim geçişini sağlayan sindirilebilirliği yüksek bir mamadır. Royal Canin Mini Junior, küçük ırk yavru köpeklerin diş ve çenelerine göre ayarlanmış boyut, şekil ve yapıda krakerlerden oluşur.

Royal Canin Maxi Joint Care Eklem Sağlıgı Yetişkin Köpek Maması ve Royal Canin Selection Tavuklu Yetişkin Kuru Köpek Maması

1 yaş ve üzeri yetişkin köpeklerin beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilmiş kümes hayvanlı kuru mama. Ürün içerisinde bulunan kaliteli protein köpeğinizin kas yapısını korumaya yardımcı olur. Royal Canin Selection Croc yetişkin köpeğinizin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılayacak içeriğe sahiptir. Köpeğinizin iyi ve kaliteli beslenmesi onun sağlıklı yaşam sürmesiyle doğru orantılıdır. Sindirim sağlığını destekleyen besin maddeleri köpeğinizin dışkı kokusunun azalmasını sağlar.

Ayrıca vitamin ve mineral bakımından zengin olduğundan vücut direncinin daima üst seviyede olmasını destekler. Köpeğinizin severek yiyeceği mama uygun boyutta tanelere sahiptir. Kıtır ve taze mama taneleri dişlerde tartar oluşumunu engeller. Ürünün içeriği ve aroması köpeğinizin damak tadına uygun olarak hazırlanmıştır.

Royal Canin Mini Kısır Köpek Maması:

İdeal kiloyu korur Yetişkin ağırlığı 10 kg’ye kadar Yüksek protein içeriği (%30) ve ölçülü miktarda yağ içeriği (%13) ile bu formül, köpeğinizin ideal kilosunu korumaya yardımcı olur. Küçük ırk kısırlaştırılmış köpekler için geliştirilen bu besleyici formül, L-Karnitin ve sağlıklı bağırsak geçişine yardımcı liflerle zenginleştirilmiştir. Bu sayede köpeğinizin aynı miktarda gıdayla alacağı kalori miktarını kısıtlamaya destek olur.

Royal Canin CCN Mini Exigent Köpek Maması:

10 aylık ile 8 yaş arası, zor beğenen yetişkin köpekler için tasarlanmıştır. Küçük ırk köpeklerin benzersiz gereksinimlerini karşılayan hedefe yönelik beslenme sağlar. En zor beğenen köpekleri memnun edecek bir mamadır. Dışı çıtır, iyi yumuşak bir yapıya sahiptir. Tüylerin canlılığının korunmasına faydası vardır. Diş sağlığını desteklemeye ve tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Royal Canin Mini Dental Care Köpek Maması:

Köpeklerde diş taşı oluşumunu önlemeye ve diş sağlığını desteklemeye yardımcı kümes hayvanlı mama. Küçük ırk yetişkin köpeklerin beslenmeleri için uygundur. Diş taşı oluşumunu önler ve diş sağlığını destekler. Köpeklerin beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilmiştir. % 23 protein, % 16 yağ değerlerine sahiptir. 10 aylıktan itibaren diş hassasiyeti olan köpeklerin beslenmeleri için uygundur.

Royal Canin Mini Adult Yetişkin Köpek Maması:

Küçük ırk köpekler genellikle oldukça aktif ve oyuncudurlar, böylece çok fazla enerji harcarlar. Bu nedenle, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için uygun bir beslenmeye ihtiyaç duyarlar. Royal Canin Mini Adult ile Vitamin E ve C’nin erken dönemde ilavesi, yetişkin köpeği beklenenden uzun bir yaşama hazırlar. Kalbin normal fonksiyonuna yardım etmek için L-Karnitin içerir. Sınırlandırılmış bir fosfor içeriği normal böbrek fonksiyonlarına yardımcı olur. Royal Canin Mini Adult, küçük ırk yetişkin köpeklerin diş ve çenelerine göre ayarlanmış boyut, şekil ve yapıda krakerlerden oluşur. Yetişkin vücut ağırlığı 10 kg kadar olan ve Yorkshire Terrier, Papillon, Chihuahau, Pekingese, Poodle, Shih Tzu, Dachshund gibi mini ırktan yetişkinler için 10 ay – 8 yaş arası mini ırklar için yetişkin mamasıdır.

Mini ırkların yüksek enerji ihtiyaçlarını karşılamaya uygun olarak yüksek besinsel değerlere sahiptir. Yüksek yağ ve protein oranları, optimal enerji alımına uygundur. Enerji ihtiyacını tam olarak karşılar. Kilo artışının dengeli olmasını sağlayan L-karnitin içerir. Sağlıklı deri ve tüy yapısı için gerekli olan sülfürlü amino asitler, omega 3 ve omega 6, çinko, folik asit A ve B vitamini içerir. Royal canin mini puppy köpek maması küçük ırk köpeklerin diş ve çenelerine göre ayarlanmış boyut, şekil ve yapıdadır.

Royal Canin Alman Kurtları için Köpek Mama:

Irkın ihtiyacı olan yüksek kalitede besin maddeleri içeren yetişkin mamasıdır. Yapılan araştırmalar büyük ırkların sindirim sistemi hassasiyetine sahip olduğunu ve bu hassasiyete ırk faktörünün de etkisinin olduğunu göstermiştir. Ayrıca German Shepherd ırkının deri ve eklem problemleri yaşama olasılığı da yüksektir. İş köpeği olmaları nedeniyle ırkın bağışıklık sisteminin desteklenmesi gereklidir. Tüm bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak özel tasarlanmış bir mama olan Royal Canin German Shepherd 24, tüm ihtiyaçlarını karşılamaya uygun olarak yüksek besinsel değerlere sahiptir. Yüksek yağ ve protein oranları, optimal enerji alımına uygundur. Kilo artışının dengeli olmasını sağlar. Dengeli kalsiyum ve fosfor oranındadır. Cildin “bariyer” rolünü destekler ve Alman Çoban Köpeği tüylerinin doğal güzelliğini korur. Hareketli köpeğin doğal savunmasını destekler ve yaşlı köpekte canlılığı korumaya yardımcı olur. Bu çok hareketli köpeklerin büyük stres altında eklemleri için destek ve bakım sağlar.

Royal Canin Pug Junior Yavru Köpek Maması

1,5 kg 1.5 aylıktan itibaren Pug Junior yavru köpeklerin özel beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış kuru mama. Royal Canin Pug Junior mama köpeğinizin iyi ve dengeli beslenmesi için uygun içeriğe sahiptir. Köpeğinizin deri ve tüy bakımını yapar. Sağlıklı tüyler için mamada bulunan çinko ve omega yağları çalışır. Kalp sağlığını korumaya yardımcı E ve C vitaminleri kalp atımını düzenler. Ayrıca köpeğinizin kilo kontrolünü yaparak evcil dostunuzun kilo problemi yaşamasının önüne geçer. İdeal kas kütlesinin korunmasına yardımcı olan protein %26 oranında mama içeriğinde bulunmaktadır. Yavru köpeğinizin kolaylıkla çiğneyebileceği tane yapılarına sahiptir. Yavru köpeğinizin hızlı büyüme döneminde ihtiyacı olan enerji ve proteini karşılar. Yavru dostunuzun gelişimini destekler.

Royal Canin Adult Golden Retriever

Golden Retriever köpek ırkına özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek, mükemmel ve kusursuz tüy yapısı için thioaminoasitlerle metiyonin ve sistin kombine 30 oranında protein içeren köpek mamasıdır. Tüylerin desteklenmesi ve derinin korunması Proteinler30, sülfürlü amino asitler, omega 6 yağ asitlerihodan yağından ve özel kompleks çinko, vitamin A ve B ile özel amino asitler barındırır.

Royal Canin Labradorlar İçin Köpek Maması

Irkın tüm özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek, mükemmel, kusursuz tüy yapısı için thioaminoasitlerle metiyonin ve sistin kombine 30 oranında protein içerir. Su geçirmez tüy yapısının korunması sağlamak, parlak ve ışıltılı tüyler için yağ asitleri ile kuvvetlendirilmiştir. Fazla iştahlı olması ile ünlü olan Labrodorların vücut yapısı diğer köpeklerle kıyaslandığında daha az kaslı ve daha fazla yağlı olmaya uygundur. Bu nedenle kilo alma riski altındadırlar. Irk için tasarlanmış olan Royal Canin taneleri özel şekil ve yapısı ile fazla çiğnemeye teşvik ederek az miktarlarda tokluk yaratmasının yanı sıra mekanik olarak diş taşlarının önlenmesine yardımcı olur. Tüm ihtiyaçlarını karşılamaya uygun olarak yüksek besinsel değerlere sahiptir. Yüksek yağ ve protein oranları, optimal enerji alımına uygundur. Kilo artışının dengeli olmasını sağlar. Yağ reservlerinin mobilizasyonunu sağlayan L-karnitin içerir. Dengeli kalsiyum ve fosfor oranındadır.

N&D Köpek Maması

N&D Ocean Düşük Tahıllı Balık Portakal Mini Yetişkin Köpek Maması

Yetişkin minik ırk köpekler için tam mamadır. Natural & Delicious yenilikçi kuru köpek maması serisi etobur beslenmesindeki altı anahtar kurala dayanmaktadır: 1. Daha az karbonhidrat içeriği ve asgari ölçülerde; düşük düşük kan şekeri endeksli. 2. Kaliteli taze etten yüksek protein kaynakları 3. Yüksek kaliteli taze meyve ve sebzelerden dengeli vitamin ve mineraller 4. Hedeflenen etki için belirli özelliklere sahip şifalı bitkiler. 5. Kolayca asimile edilebilen hayvansal yağlar. 6. Tamamen karmaşık tahıllar bulundurmaz sadece az miktarda ilkel ve GDO’suz tahıllar içerir. Natural & Delicious köpeklerin şeker ve obezite hastalıklarını önlemeye yardımcı olarak, metabolizmalarına, damak tatlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş İtalyan ürünüdür.

N&D Natural & Delıcıous Tahılsız Tavuk Ve Nar Small & Medıum Puppy Yavru Köpek Maması

12 aya kadar; orta ve minik ırklara özel tam mamadır.

N&D Chicken & Pomegranate Adult Maxi Yetişkin Köpek Maması

Kılçıksız buğday, yulaflar, tavuk, nar. Yetişkin iri ırk köpekler için tam mamadır. %60’ı Premium hayvansal içerik, %20’si kılçıksız buğday ve yulaf, %20’si meyve, sebze ve minerallerden oluşmaktadır. Natural & Delicious köpeklerin metabolizmalarına, damak tatlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş İtalyan ürünüdür. Tamamen doğal maddeler ile korunmakta (biberiye özü, vitamin E ve C), kimyasal koruyucu madde içermemektedir. Sebze ve meyvelerden gelen doğal vitamin ve mineraller içermektedir. GDO’lu hiç bir ürün bulundurmaz.

Orijen Köpek Maması

Yüzde 38 zengin besleyici protein oranı ve %17 ile sınırlı düşük glisemikli karbonhidratlarıyla Orijen yavru köpeklerinizi evrimsel ve biyolojik ihtiyaçlarına göre besler. Diğer hiçbir yavru köpek mamalarına benzemeyen Orijen’in etlerinin 2/3’ü taze (koruyucu içermez) veya başlıca 10 içeriği dâhil çiğdir. (şoklayarak dondurulmuş, koruyucu içermez). Taze tavuk, hindi ve balıktan gelen etlerin 1/3’ü büyüyen yavru köpeğiniz için besleyici konsantre protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de hava ile kurutulur. Yoğun besleyici WholePrey oranlarında taze et, organ ve kıkırdak ile taze bütün balık ve taze bütün yumurtalarıyla yavru köpeğinizin ihtiyacı olan tüm besinleri sağlayan doğal bir kaynaktır. Dondurularak kurutulmuş tavuk ve ciğer içeriği aromayı doğal yoldan artırırken ORIJEN’i zor beğenen yavru köpekler için bile inanılmaz lezzetli kılar.

Brit Care Köpek Maması

Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice Köpek Maması

Küçük ırk yetişkin köpek mamaları için kuzulu kuru mamasıdır. Küçük ırk yetişkin köpekler için hipoalerjenik kuzu ve pirinç formüllü köpek mamasıdır (1- 10 yaş). Yüksek protein ve yağ içeriği, küçük ırkların büyük enerji ihtiyaçlarını karşılar. Barsak mikrofloranın oluşumu ve bağışıklığı desteklemek için mannan/fruktooligosakkarit ve inulin içerir. Yüksek protein ve yağ içeriği, küçük ırkların büyük enerji ihtiyaçlarını karşılar. Bağırsak mikrofloranın oluşumu ve bağışıklığı desteklemek için mannan/fruktooligosakkarit ve inulin içerir. Somon yağından elde edilen yüksek seviyedeki omega-3 yağ asidi; sinir sitemini destekler, sağlıklı deri ve parlak tüyleri sağlar. İçerisindeki Vitamin C, biberiye, zencefil gibi maddeler diş ve diş etlerini korur ve tartar oluşumunu engeller.

Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice Köpek Maması

Orta ırk yetişkin köpekler (10-25 kg arası) için hipoalerjenik kuzu ve pirinç formüllü köpek mamasıdır. Yüksek sindirilebilir protein, yağlar ve besinsel maddeler kas oluşumunu ve kondüsyonun devamlılığını sağlar. Bağırsak mikrofloranın oluşumu ve bağışıklığı desteklemek için mannan/fruktooligosakkarit ve inulin içerir. Yüksek sindirilebilir protein, yağlar ve besinsel maddeler kas oluşumunu ve kondüsyonun devamlılığını sağlar. Barsak mikrofloranın oluşumu ve bağışıklığı desteklemek için mannan/fruktooligosakkarit ve inulin içerir. Somon yağından elde edilen yüksek seviyedeki omega-3 yağ asidi; sinir sitemini destekler, sağlıklı deri ve parlak tüyleri sağlar. Vitamin C antioksidan kaynağıdır. Hücre korunmasını arttırır ve hücresel bağışıklığı destekler.

Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice Köpek Maması

Büyük ırk yetişkin köpekler için hipoalerjenik kuzu ve pirinç formüllü köpek mamasıdır (25 kilo üstü). Yüksek sindirilebilir protein, yağlar ve besinsel maddeler kas oluşumunu ve kondüsyonun devamlılığını sağlar. Barsak mikrofloranın oluşumu ve bağışıklığı desteklemek için mannan/fruktooligosakkarit ve inulin içerir. Yüksek sindirilebilir protein, yağlar ve besinsel maddeler kas oluşumunu ve kondüsyonun devamlılığını sağlar. Barsak mikrofloranın oluşumu ve bağışıklığı desteklemek için mannan/fruktooligosakkarit ve inulin içerir. Eklemlerin, kıkırdakların, tendonların ve ligamentlerin sağlıklı olması için gerekli olan dengeli mineraller, Omega-3 ve eklem koruyucular içerir. Vitamin C antioksidan kaynağıdır. Hücre korunmasını arttırır ve hücresel bağışıklığı destekler.

Brit Care Grain-free Puppy Somonlu ve Patatesli Yavru Köpek Maması

Tahılsız köpek maması köpeklerin sağlığı açısından oldukça faydalıdır. Yavru ve genç köpekler için tahılsız somon ve patates formüllü köpek mamasıdır (4 hafta- 12 ay). Yavruların sağlıklı gelişmesi için yüksek kalite proteinler, doymamış yağlar ve zorunlu besinsel öğeler içerir. Kemiklerin, dişlerin, eklem ve kıkırdakların sağlıklı gelişmesi için gerekli olan dengeli mineraller ve eklem koruyucular içerir. Yavruların sağlıklı gelişmesi için yüksek kalite proteinler, doymamış yağlar ve zorunlu besinsel öğeler içerir. Kemiklerin, dişlerin, eklem ve kıkırdakların sağlıklı gelişmesi için gerekli olan dengeli mineraller ve eklem koruyucular içerir. Öğrenme kapasitesinin artması ve zihinsel aktivitelerinin gelişimi için somon yağından elde edilen omega 3 yağ asidi içerir. Vitamin C; yükseltilmiş hücre koruması ve hücresel bağışıklık için antioksidan kaynağıdır.

Brit Care Grain-free Adult Large Breed Salmon & Potato Köpek Maması

Büyük ve dev ırk (25kg üstü) yetişkin köpekler için tahılsız somon ve patates formüllü köpek mamasıdır. Optimum düzeyde kas gelişimi ve kondüsyonun devamlılığı için dengeli protein, yağlar ve besinsel öğeler içerir. Sağlıklı kalp ve deri, parlak tüyler için yüksek omega-3 içerir Optimum düzeyde kas gelişimi ve kondüsyonun devamlılığı için dengeli protein, yağlar ve besinsel öğeler içerir. Sağlıklı kalp ve deri, parlak tüyler için yüksek omega-3 içerir. Güçlü ve sağlıklı eklem, kıkırdak, tendon ve ligamentler için eklem koruyucular içerir. Vitamin C; yükseltilmiş hücre koruması ve hücresel bağışıklık için antioksidan kaynağıdır.

Brit Care Weight Loss Rabbit & Rice Köpek Maması

Kilolu köpekler için hipoalerjenik tavşan ve pirinç formüllü köpek mamasıdır (1 – 10 yaş). Kas gelişimi ve yağ depolanmasına engel olmak için kolay sindirilebilir protein ve azaltılmış yağ içerir. Güçlü ve sağlıklı eklem, kıkırdak, tendon ve ligamentler için eklem koruyucular içerir. Çözülebilen ve çözülemeyen liflerin optimum seviyesi, sindirimi arttırarak beslenme aralıklarında rahatlık hissi verir. Kas gelişimi ve yağ depolanmasına engel olmak için kolay sindirilebilir protein ve azaltılmış yağ içerir. Güçlü ve sağlıklı eklem, kıkırdak, tendon ve ligamentler için eklem koruyucular içerir. Yağ asitlerinin beta oksidasyonu ve doğal olarak yağların enerjiye dönmesi için L-Karnitin içerir.

Brit Care Mini Grain-free Adult Sensitive Tahılsız Kuzu Etli Köpek Maması

Mamayı kuru ya da sıcak su ile nemlendirerek servis ediniz. Mamanın yanında her zaman taze su bulundurduğunuzdan emin olunuz. Aşağıda tavsiye edilen günlük beslenme miktarları tablo içerisinde gösterilmiştir. Günlük beslenme miktarı, hayvanın yaşına, ırkına ve aktiflik durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Köpeğinize yeni bir ürün sunduğunuzda eski mamasıyla karıştırınız ve yeni mamanın oranını her gün arttırarak birkaç gün içinde tamamen yeni mamaya geçişi sağlayınız.

Reflex Köpek Maması

Reflex Plus Orta ve Büyük Irk Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

2-24 aylık, orta ve büyük ırklara uygun tam ve dengeli formüle edilmiş, kuzulu & pirinçli, süper premium kuru köpek mamasıdır. Yavru köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özel olarak formüle edilmiş tam ve dengeli, kuzu proteini içeren super premium köpek mamasıdır. Mısır koçanının hidrolize edilmesi ile elde edilen süper prebiyotiklerdir. XOS yaklaşık sıfır kalori değeri ile köpeklerde istenmeyen yağlanma ve glisemi gibi sorunların azaltılmasına destek olur. XOS modifiye olmadan kalın bağırsağa girer ve öncelikli olarak sindirime yardımcı bakterilerden olan Bifidobakteriler ve Laktobasiller tarafından kullanılır. Bu durum, şişkinlik oluşumu ve diğer sindirim rahatsızlıkları gibi enerji kaybına neden olan olumsuz fermantasyonları azaltır.

Reflex Kuzu Etli & Pirinçli Köpek Maması

Hayvansal protein kaynağı olarak kuzu eti unu kullanılmıştır. Pathogen bağlayıcı mannan oligosakkarit, bağışıklık sağlayıcı ß-glukanlar ve bağışıklık destekleyici zengin maya kaynağı olan CitriStim içeriğiyle iyi bir bağırsak sağlığı ve performans sağlanmıştır. Doğa mucizesi keten tohumu kullanılarak omega 3 & 6 dengesi sağlanmıştır. Sağlıklı deri ve parlak tüyler için bira mayası kullanılmıştır. Yucca bitkisi ile koku ve amonyak kontrolü sağlanır, besinlerin emilimi artırılır. Bağışıklık sistemi güçlendirilir, hayvanların büyümesi ve performansı iyileştirilir. Peynir altı suyu tozu kullanılarak bağışıklık sistemi güçlendirilir. Kaslar, organlar ve sinir hücreleri desteklenir. Zengin vitamin içeriği vardır.

Reflex Plus Mini & Small Breed Adult Somonlu Köpek Maması

Mini ve küçük ırk yetişkin köpekler için somonlu kuru mamadır. Mini ve küçük ırk köpekler lezzet konusunda hassastır, mini ve küçük ırkların ağız yapısına uygun lezzetli formülü ile mini ve küçük ırkların besinsel ihtiyaçlarını karşılar. İçeriğindeki Omega 3&6 deri ve tüy sağlığını desteklerken, L carnitin ideal vücut yapısını korumasını sağlar. 10 aylıktan 8 yaşına kadar, mini ve küçük ırklara uygun tam ve dengeli formüle edilmiş, somon balıklı, süper premium kuru köpek mamasıdır.

Ksilo-oligosakkaritler (XOS), mısır koçanının hidrolize edilmesi ile elde edilen süper prebiyotiklerdir. XOS yaklaşık sıfır kalori değeri ile kedilerde istenmeyen yağlanma ve glisemi gibi sorunların azaltılmasına destek olur. XOS modifiye olmadan kalın bağırsağa girer ve öncelikli olarak sindirime yardımcı bakterilerden olan Bifidobakteriler ve Laktobasiller tarafından kullanılır. Bu durum, şişkinlik oluşumu ve diğer sindirim rahatsızlıkları gibi enerji kaybına neden olan olumsuz fermantasyonları azaltır.

Reflex Plus Medium & Large Breed Adult Kuzulu Köpek Maması

Dengeli ve yüksek kaliteli içeriğiyle orta ve büyük ırklardan yetişkin köpeklerin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılarken içeriğindeki XOS ve Omega3&6 bağışıklık sistemini güçlendirirken deri ve tüy sağlığınıda destekler. 18 – 24 aylıktan 7 yaşına kadar olan, orta ve büyük ırklara uygun tam ve dengeli formüle edilmiş, kuzulu & pirinçli, süper premium kuru köpek mamasıdır.

Ksilo-oligosakkaritler (XOS), mısır koçanının hidrolize edilmesi ile elde edilen süper prebiyotiklerdir. XOS yaklaşık sıfır kalori değeri ile kedilerde istenmeyen yağlanma ve glisemi gibi sorunların azaltılmasına destek olur. XOS modifiye olmadan kalın bağırsağa girer ve öncelikli olarak sindirime yardımcı bakterilerden olan Bifidobakteriler ve Laktobasiller tarafından kullanılır. Bu durum, şişkinlik oluşumu ve diğer sindirim rahatsızlıkları gibi enerji kaybına neden olan olumsuz fermantasyonları azaltır.

Pro Choice Köpek Maması

Pro Choice Balıklı ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

Tüm köpeklerde, günlük rutin veya kondisyona bağlı olarak düzenli beslenmenin yetersiz kaldığı dönemlerden geçer. Pro Choice köpek mamaları aşırı kilolu, yoğun enerji ihtiyaçları olan, hassas deri ve tüye sahip veya yaşlı köpeklerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş dengeli beslenmeye geçiş formülleri ile köpeğiniz için ideal beslenmeyi sunar. Özel beslenme ihtiyaçlarına odaklanmış içerikleriyle; – sağlıklı eklem ve hareket – parlak deri ve tüyler – güçlü bağışıklık sistemi – sağlıklı sindirim sistemi sunar.

Pro Choice Sensitive Skin Balıklı ve Pirinçli Köpek Maması

18 – 24 aylıktan büyük, tüm ırk hassas (alerjik) köpekler için uygun, tam ve dengeli formüle edilmiş; somonlu ve pirinçli süper premium yetişkin, kuru köpek mamasıdır.

Advance Köpek Maması

Advance Yetişkin Kuzu Etli ve Pirinçli Kuru Köpek Maması

Bütün ırklardan, özel deri ve tüy bakımı gerektiren yetişkin köpekler için özel formüle edilmiş bir mamadır. Kuzu Eti: Yüksek yenilebilirlik oranına sahip alternatif protein kaynağı. Biyotin ve çinko: Dolgun, parlak tüyler için Yumurta, (soya ya da buğday proteini içermez). Bu içerikler genelde gıda hassasiyetine neden olmaktadır. Advance ürün grubundaki tüm ürünler, aktif immünoglobülinler ve doğal polifenollerin bileşiminden oluşan, evcil hayvanınızın bağışlık sisteminin daha hızlı tepki vermesini ve düzgün beslenerek her zaman sağlıklı kalmalarını sağlayan ımmuneplus özelliğine sahiptir.

Hill’s Köpek Maması

Science Plan Puppy Healthy Development Medium Chicken köpek maması

Bağışıklık sistemini ve eklemleri desteklemek adına formüle edilmiştir. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan ve DHA katkısına sahiptir. Sağlıklı bağışıklık sistemi için etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan katkısı Eklemleri ve iskelet sistemini desteklemek için ideal oranlarda omega – 3 yağ asitleri ve mineral katkısı Yüksek kaliteye sahip içerikler sayesinde üstün lezzet – % 100 Memnuniyet Garantisi veriyor. Marka ürünü için yüzde 100 para iade garantisi veriyor.

Prescription Diet Canine i/d

Köpeklerde sindirim sistemi düzensizliklerini ve rahatsızlıklarını 3 gün günü kısa bir sürede giderdiği klinik olarak kanıtlanmış yüksek sindirilebilirliğe sahip bir beslenme çözümüdür. Sindirimin ve dışkı kalitesinin iyileştirilmesini sağlar. Besin emilimini arttırmak için çok yüksek sindirilebilirliği olan mama. Kayıp besin maddelerinin tamamlanması için elektrolitler ve B vitamini. Sağlıklı bağışıklık sistemini desteklemesi için etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidanlar.

Hill’s Healthy Weight Dog Treats

Yetişkin köpeklerin zayıflamasını ve ideal kilosunu korumasını destekleyen lezzetli ve sağlıklı bir ödül mamasıdır. Hill’s Healthy Weight Köpek Ödül maması Prescription Diet Metabolic, Metabolic + Mobility, j/d, r/d veya w/d, Science Plan Perfect Weight veya Light ve VetEssentials NeuteredDog mamalarından birisi ile beslenen köpekler için harika bir tamamlayıcıdır. Herhangi bir yapay renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu katkı maddesi içermez.

Science Plan Canine Mature Adult 5+ Active Longevity Large Breed with Chicken Hill’s

Büyük ırk köpeklerde eklem sağlığını, yağsız kas kütlesini desteklemek üzere formüle edilmiştir. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan ve L-karnitin katkısı mevcuttur. Eklem sağlığını destekleyen ve doğal kaynaklardan elde edilen glikozamin ve kondroitin katkısı Hayati önem taşıyan organların sağlığını destekleyen dengeli sodyum ve fosfor oranları Yağsız kas kütlesini destekleyen yüksek kaliteli protein içeriği ve L-karnitin katkısı.

Science Plan Canine Adult Small & Miniature Chicken & Turkey

Küçük ırk köpeklerde sindirim, deri ve ağız sağlığını desteklemek adına formüle edilmiştir.  Yüksek seviyelerde etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan, doğal içerik maddesi, ilave vitamin ve mineral içerir. Sağlıklı uzun bir yaşam için bağışıklık sistemini destekleyen, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidanlar. Ağız sağlığını destekleyen, antioksidan katkılı gevrek mama tanecikleri. Sağlıklı deri yapısı ve yumuşak, parlak tüyler için üstün beslenme.

Hill’s Science Plan Canine Adult Advanced Fitness with Tuna & Rice

Yağsız kas kütlesini ve hayati önem taşıyan organların sağlığını desteklemek adına formüle edilmiştir. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan, protein ve omega – 3 yağ asitleri katkısına sahiptir.

Prescription Diet Canine t/d Mini

Ağız sağlığının korunmasına yardımcı olur. Plak, tartar ve diş lekelerinin oluşumlarını klinik olarak azalttığı kanıtlanmış formül Plak, tartar ve leke oluşumunu azaltan özel lif yapısı ve dizilimi içerir. Serbest radikalleri nötralize eden antioksidan katkısı.

Science PlanCanine Adult Sensitive Skin with Chicken Hill’s

Kuru, pul pul olmuş deri yapısını desteklemek için formüle edilmiştir. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan ve omega – 3 & 6 yağ asitleri katkılıdır. Yağsız kas kütlesini destekleyen yüksek kaliteye sahip protein.

Hill’s Science Plan Canine Mature Adult 7+ Active Longevity Medium with Chicken

Büyük ırk köpeklerde eklem sağlığını, yağsız kas kütlesini desteklemek üzere formüle edilmiştir. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan ve L-karnitin katkısı mevcuttur. Eklem sağlığını destekleyen ve doğal kaynaklardan elde edilen glikozamin ve kondroitin katkısı Hayati önem taşıyan organların sağlığını destekleyen dengeli sodyum ve fosfor oranları Yağsız kas kütlesini destekleyen yüksek kaliteli protein içeriği ve L-karnitin katkısı vardır.

Acana Köpek Maması

Acana Regionals Ranchlands Köpek Maması

Alberta’nın geniş ve bereketli çiftliklerinden ilhamını alan Acana Ranchlands batı Kanada’nın çiftliklerinde yetişen et ve serbest avlanan balık da dahil yöresel içerikler sunmaktadır. Hepsi wholeprey oranlarında teslim edilen taze Angus sığırı, çayırda-beslenen kuzu, Yorkshire domuzu ve ova bizonu ile serbest avlanan bütün sudak balığı ile dolu olan Acana Ranchlands’den fayda ve lezzet vadeder. Her yerde güvenilen, sınırlı karbonhidrat ve zengin protein içeriğine sahip Acana tüm ırk ve yaşlarda en üst kondisyon seviyesini sağlamaktadır.

Acana Free-Run Duck Ördek Etli Köpek Maması

%50 ördek ile sınırlı içerikli, tek, kolay sindirilebilir hayvansal protein içeren tüm ırk ve yaş evrelerinde beslenme hassasiyeti olan köpekler için ideal bir mamadır. Ontario kırsalında serbest dolaşarak yetişen taze ördeğimiz et, organlar ve kıkırdak zengin besleyici WholePrey oranlarında gelerek doğal beslenmeyi sunarken içerisindeki taze armut, balkabağı ve kabak da sağlıklı bir sindirim sağlamaktadır.

Acana Heritage Adult Dog Tahılsız Köpek Maması

Her gün taze olarak teslim edilen, yöresel serbest-dolaşan tavuk, serbest avlanan pisi balığı, bütün kuluçka yumurtaları ve bol güneş alarak yetişen meyve ve sebzeler ile Kanada’da ödüllü mutfaklarımızda üretilir ve köpeğinizi sağlıklı, mutlu ve güçlü tutacak fayda ve lezzetlerle doludur.

Acana Prairie Poultry Tahılsız Köpek Maması

Yüksek glisemikli tahıllar içermeyen Acana, kondisyonu en üst noktasına çıkarmak için besleyici et proteini ve omega-3 yağ asitleri ile doludur. Acana Classics kan şekeri seviyesini stabil tutmak ve yağ depolama olasılığını azaltmak için düşük glisemikli işlenmemiş yulaflar içermektedir.

Acana Yorkshire Pork Domuz ve Bal Kabaklı Köpek Maması

Yerel olarak yetiştirilen domuz, et, ciğer, böbrek, işkembe ve kıkırdak dahil sentetik takviyeleri önemli ölçüde düşüren doğal formu ve içindeki besinleri destekleyen besleyici WholePrey (Bütün Av Eti) oranları ile taze olarak gönderilir.

Acana Pacifica Tahılsız Balıklı Köpek Maması

İçeriğinin %70 balık olan PACIFICA, çok lezzetli olmasının yanında besin değeri yüksek olan ve kolay hazmedilen balık proteinleri içermektedir. Köpeklerin sağlıklı ve dayanıklı olduğunun dış göstergeleri olan dayanıklı deri ve tüy yapısına sahip olmasına katkıda bulunması amacı ile Acana taze balıktan elde edilen Omega-3 (EPA, DHA) dahil edilmiştir.

Acana Classic Red Köpek Maması

Yüksek glisemikli tahıllar içermeyen ACANA, kondisyonu en üst noktasına çıkarmak için besleyici et proteini ve omega-3 yağ asitleri ile doludur.