Yunan Adasında 55 Kedi İçin Bakıcı Aranıyor

0
829
İş ilanların sıkıcılığı bir yana, Yunanistan’ın en popüler adalarından olan Mikonos‘un karşısında yer alan Siros adası belki de en güzel iş ilanlarından birini sosyal medya üzerinden duyurdu.
Duyurulan iş ilanı, pek çok kedi dostunun hayalini süsler nitelikte.
Yunanistan’ın Siros adasında yer alan God’s Little People Cat Rescue isimli bir kedi barınağı, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden paylaştığı ilan ile 55 kedi için bakıcı aradığını duyurdu.

İlanda yer alan bilgilere göre, 55 sevimli kedinin bakımı için Avro üzerinden alınacak maaşın yanı sıra, barınak ayrıca geniş bahçeli müstakil bir ev veriyor ve evin tüm harcamalarını da karşılıyor.

iki
Ada manzarası

Riski kedi miyavlaması

NTV’de yer alan haberde şu ifadeler yer alıyor: Yarı zamanlı ve uzun vadeli olan iş için minimum 6 ay süre veren barınak, işteki maksimum riski ‘ kedi tırmalaması‘ ve bitmeyen miyavlama sesi olarak gösteriyor.
45 yaş ve üstü kişilerin özellikle tercih edileceğini belirten barınak, işe alınan kişinin ekim ayında işbaşı yapacağını ve ilk ayında ‘gönüllü’ olup maaşını kasım ayından itibaren alacağını duyurdu.
uc
Kedi bakıcılarının kalacağı evin içinden görüntü
Yalvaranlar var 
İş ilanı o kadar çok etkileşim aldı ki, Facebook’ta yayımlanan ilanın altına tam 13 bin 400 tane yorum geldi bile. Yapılan yorumlarda insanların işi alabilmek için ‘yalvardığı’ bile görüldü.
Başvuru yapmak isteyenler CV’lerini [email protected] adresine gönderebilirler.
Sonuçlar Ağustos ayının sonunda açıklanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here